Ako udržať teplo a zabrániť jeho úniku v miestnosti susediacej s pivnicou?
Language
Helske

Ako udržať teplo a zabrániť jeho úniku v miestnosti susediacej s pivnicou?

Pivnice bývajú chladnejšie ako ostatné časti domu, čo v zime a na jeseň môže viesť k ochladeniu priestorov v blízkosti pivnice. V týchto miestnostiach môže dochádzať k úniku tepla cez steny, ktoré majú spoločné, strop, cez tepelné mosty alebo cez špalety dverí. 

Ak chcete zabrániť rýchlemu úniku tepla, skrátiť čas vykurovania a zabezpečiť príjemnú klímu v miestnosti, aplikujte aktívnu stavebnú hmotu Nano Coat System®. 

Špeciálna zmes, ktorá je vyvinutá modernou nanotechnológiou, pomáha udržiavať stabilnú teplotu v miestnostiach susediacich s pivnicou. Hmota vytvorí termoreflexnú vrstvu, ktorá odráža tepelné žiarenie späť do miestnosti, prebytočná vlhkosť sa ale odstráni. Aktívne reguluje klímu a zároveň šíri teplo po celej ploche miestnosti. Taktiež eliminuje chladné miesta na stenách. Vďaka týmto vlastnostiam skracuje čas vykurovania, čím dochádza k šetreniu energie.

Na ktoré miesta v izbe je potrebné aplikovať hmotu?

Nano Coat System® aplikujte predovšetkým na steny susediace s pivnicou, na špalety v okolí dverí a na pivničný strop. Taktiež za radiátory, aby sa teplo odrážalo späť do miestnosti a neprechádzalo cez steny ďalej ako para.

Nano Coat System® sa skladá z:

Nano PTpredstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na  nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom.
Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy,  kde nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo a iné.  Aplikuje sa štetcom alebo valčekom
Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností veľkosti do 3-4mm.
Nano Coat Home® finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladitkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.

Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je to potrebné na opravu povrchu,

3. finálna vrstva Nano Coat Home®.

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com