Ako udržať v spálni teplo a zabrániť jeho úniku?
Language
Helske

Ako udržať v spálni teplo a zabrániť jeho úniku?

Problém s vykurovaním a udržaním tepla v spálni najčastejšie súvisí s jej umiestnením v byte. Ak je situovaná tak, že aspoň jedna stena je obvodová (fasádna), alebo ak sa v nej nachádzajú tepelné mosty, okná, alebo balkón, môže dochádzať k úniku tepla.

Ak chcete zabrániť rýchlemu úniku tepla, skrátiť čas vykurovania a zabezpečiť príjemnú klímu v spálni, aplikujte stavebný systém Nano Coat System®.

Špeciálna zmes, ktorá je vyvinutá modernou nanotechnológiou, pomáha udržiavať stabilnú teplotu v spálni. Stavebný systém vytvorí termoreflexnú vrstvu, ktorá odráža tepelné žiarenie späť do miestnosti, avšak prebytočná vlhkosť sa odstráni. Teplo sa odovzdáva medzi molekulami a šíri sa po celej ploche miestnosti, čím sa vytvára akýsi tepelný štít. Nano Coat System® eliminuje chladné miesta na stenách a reguluje mikroklímu v miestnosti. Vďaka týmto vlastnostiam skracuje čas vykurovania, čím dochádza k šetreniu energie.

Na ktoré miesta v spálni je potrebné aplikovať hmotu?

Nano Coat System® aplikujte za radiátory, aby sa teplo odrážalo späť do miestnosti a neprechádzalo cez steny ďalej ako para. Taktiež ho naneste aj na špalety v okolí okien a vstupov na balkóny, pretože práve tam dochádza k úniku tepla a kondenzácii vodných pár, ktorým  Nano Coat System® zabraňuje. Naneste ju aj na všetky obvodové (fasádne, vonkajšie) steny alebo na miesta, kde sa vyskytujú tepelné mosty.

Nano Coat System® sa skladá z:

Nano PTpredstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na  nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy,  kde nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo a iné.  Aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností veľkosti do 3-4mm.

Nano Coat Home®finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladitkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.

Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je to potrebné na opravu povrchu,

3. finálna vrstva Nano Coat Home®.

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com