Opravy stien po montáži kotlov a kúrenia pomocou aktívnej stavebnej hmoty Nano Coat System
Language
Helske

Opravy stien po montáži kotlov a kúrenia pomocou aktívnej stavebnej hmoty Nano Coat System

Po montáží kotlov a kúrenia ostávajú na stenách rôzne špáry, diery a iné nerovnosti. Opravte tieto miesta pomocou aktívnej stavebnej hmoty Nano Coat System, ktorá vám umožní rýchlo, jednoducho a esteticky upraviť povrch stien. 

Tým, že hmota je čiastočne flexibilná a nepuká, nevznikajú na takýchto vystierkovaných miestach neskôr praskliny, o ktoré váš zákazník určite nestojí. Spoje nebudú viditeľné ako pri použití bežných lepidiel a omietok.

Navyše, jej vlastnosti ju predurčujú na inštaláciu plynových medených rúrok pre jej skvelé izolačné vlastnosti. Hmota pôsobí na medenú rúrku tak, že v miestach, kde je rúrka pokrytá 2 mm vrstvou Nano Coat System, ju môžeme pokojne chytiť, pretože rúrka vôbec nie je horúca a ma stabilnú teplotu.

Nano Coat System je skvelým riešením pre opravy nasiakavých a nenasiakavých povrchov v interiéri, preto ho určite ocení každý plynár. Odovzdajte zákazníkovi kvalitnú prácu bez dier a iných nerovností v stenách.

 

Jedinečné vlastnosti systému 

Stavebná hmota je vyvinutá špeciálnou nanotechnológiou tak, že na stene vytvorí termoreflexnú vrstvu, ktorá odráža tepelné žiarenie späť do miestnosti. Aktívne reguluje klímu a zároveň eliminuje chladné miesta na stenách. Vďaka týmto vlastnostiam skracuje čas vykurovania, čím dochádza k šetreniu energie. 

Priedušný materiál zaistí, že steny prirodzene dýchajú a umožňuje prechod vodnej pary cez konštrukciu. Zároveň zabraňuje kondenzácii vodných pár na povrchu steny, čím znižuje riziko vzniku plesní. Tento systém je vhodný do všetkých priestorov, v ktorých sa pracuje s jedlom, keďže spĺňa požiadavky EÚ pre certifikáciu materiálov vhodných pre styk s potravinami. Zároveň pohlcuje pachy, ktoré vznikajú pri varení. Nano Coat System má antibakteriálny povrch, preto je vhodný do miestností, v ktorých sa zdržiavajú deti, alergici a to najmä do spálne, kuchyne, kúpeľne a detskej izby.

Výhody používania

  • hmota je čiastočne flexibilná a nevznikajú v nej praskliny, 
  • spoje nie sú vidititeľné ako pri bežných omietkách,
  • má biely a hladký povrch, na ktorý už nemusíte nanášať bielu farbu, 
  • povrch hmoty je antibakteriálny,
  • pôsobí paropriepustne, 
  • pohlcuje pachy,
  • rýchla aplikácia. 

Nano Coat System sa skladá z:

Nano PT -  predstavuje hĺbkovú penetráciu, ktorá stabilizuje základy. Používa sa na nasiakavé súdržné povrchy a aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano AM - používa sa na všetky ostatné povrchy, na ktorých nemôžeme použiť Nano PT. Teda na nenasiakavé súdržné povrchy ako sklo, železo, mramor a iné. Aplikuje sa štetcom alebo valčekom.

Nano TC - slúži na opravu dier, špár a malých nerovností do veľkosti 3-4 mm.

Nano Coat Home – finálna vrstva hmoty, ktorá sa aplikuje nerezovým hrebeňovým hladítkom na predpripravený ošetrený hladký povrch v hrúbke približne 2 mm. Po vyzretí povrch vybrúsime brúsnym papierom.

Aplikujeme ju v poradí: 

1. Nano PT alebo Nano AM,

2. Nano TC, ak je potrebná oprava povrchu,

3. finálna vrstva Nano Coat Home.

Odporúčame

kontaktujte nás

VÁŠ KONTAKT PRE OTÁZKY O HELSKE ENERGY SAVE®:

ccs@helskeenergysave.com